Tost Saçlara İlgi Büyük

Tarih: Perşembe, 17 May 2012. Kategoriler: Kadın, Moda

Tost Saçlara İlgi Büyük

Sürekli aynı tarzda modelleri yapmaktan sıkıldıysanız, 2012 moda trendlerinin yeni gözdesi, çok farklı bir model var: Tost Saçlar!

80′li yılların en popüler saç şekillendiricisi tost saçlar, bu yıl tekrardan moda dünyasına adım attı. Özellikle markaların defilelerinde sıkça karşımıza çıkan tost saçlar, 2012 yılında farklı olmayı seçen bayanların favorisi olacak gibi!
Modernleşen Tost Saçlar!

Tost saç modelleri, bu sezon hiç olmadığı kadar moda! Bir döneme imzasını atmış tost saçlar, modernleşerek yeniden hayatımıza girdiler. Farklı görüntüsü ve kolay yapımı sayesinde, özellikle düz saç modellerine sahip kişilerin kurtarıcısı oldu.

Tost saçlar saçların tamamı üzerinde hakimiyetini kaybettikleri diönemlerde bile, kahkül modelleri üzerinde kullanılıyordu. Aslında moda dünyasından hiçbir zaman elini çekmeyen tost saç modelleri, 2012 moda trendleriyle yeniden hayat buldu.

Düz saç modellerine sahip bayanlar, tost saçlarını tepeden at kuyruğu yaparak rahatlıkla kullanabilirler. Böylece hem düz görüntüden kurtulabilir hem de tost saçların farklı havasına sahip olabilirler. Ayrıca, tost saç modelleri saçınızı olduğundan daha gür gösterecek, size genç ve masum bir hava katacak!
Tost Saçlar İle Farkını Göster!

Tost saçların yapımı sanılanın aksine oldukça basit. Saç şekillendiricinizle, saçlarınızın üzerinde birkaç dakikada tost görünümü kazandırabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz toplu, dilerseniz açık saç modelleriyle kombinleyebilirsiniz.

Eğer düz saç modellerine sahipseniz ya da “Farklı olup, fark edilmek istiyorum” diyorsanız, tost saç modellerinden dilediğinizi seçip, farkınızı ortaya koyabilirsiniz!

2012 yılı için Hollywood’un güzel yıldızlarının da tercihi olan tost saçlardan, sizin seçiminiz hangisi olacak?

  • 8.0/10 rating (1 votes)
  • Item Tag: Saç modası, Saç modeli

Yorumlar (0)

Yorum ekle

Misafir olarak yorumluyorsun.

Bahar, insanı yaşama bağlayan en güzel şeylerden biri...

Eem Talu Eem Talu 21. May, 2012 |

saçlarımıza uygun şampuanı nasıl seçeriz

Eem Talu Eem Talu 21. May, 2012 |